Obalkon Cam Balkon Sistemleri Detayları

  1. Başlangıç
  2. chevron_right
  3. Obalkon Cam Balkon Sistemleri Detayları

Obalkon Balkon Camlama Sistemleri

Tek Camlı Cam Balkon Sistemleri ;

 

Tek Camlı cam balkon sistemleri, günümüzde en çok kullanılmış olan sistemlerdir, bu sistemler fiyt avantajlarının yanı sıra günümüzde birçok dez avantajıda beraberinde getirmektedirler. Tek camlı seriler yüksek ölçülerde kullanılamazken, ısı kontrolü yapmazken, fitillerinden hava toz ve su alırken hala bu sistemleri kullanması biz Üretici olan Çakıray için yeni bir araştırma ve üretimin önünü açmıştır. İşte bu nedenle ISI CAMLI cam balkon sistemlerinin üretimi başlamıştır.

 

ISI Camlı Cam Balkon Sistemleri ;

Çakıray Yapı A.Ş olarak biz size sadece bir cam balkon sistemi sunmuyoruz. Artık biliyoruz tüm kullanıcılarımız balkonlarını birer oda gibi değerlendirmek istiyorlar. Bizde Çakıray OBALKON balkon camlama sistemleri olarak siz değerli kullanıcılarımıza yaşam alanları üretiyoruz.

Bu nedenle cam balkon sistemlerinin hergeçen gün gelişme göstermesi adına arıştırmalarımızı hız kesmeden devam ediyruz, bu nedenle ISI CAMLI seri ile ile karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Isı CAMLI serilerde kullandığımız özel üretim camlar sizin Yazın soğutma Kışında ısınma ihtiyacınızı en aza indirirler çünkü ; Özel üretim bu camların dışarı bakan kısımlarında bulunan özel katman + aradaki gazdışardan ulaşan SICAK ve SOĞUK havanın diğer camlara ulaşarak içeri geçmesini önlemektedir.

Çakıray yapı olarak en önemli özelliğimiz kullandığımız ürünlerde Cam hariç TÜM ürünler kendi tesislerimizde üretilmesidir, üretici firmayız bunun en büyük avantajını bizimle yola çıkan müşteri ve bayilerimizle yaşıyoruz.

 

Firmamız aynı zamanda Cam balkon sistemlerinde bayi bazlı satışlar yapmaktadır.

Menü