Obalkon Cam Balkon Sistemleri

  1. Başlangıç
  2. chevron_right
  3. Obalkon Cam Balkon Sistemleri

OBALKON CAM BALKON SİSTEMLERİ

Ereğli Cam Balkon olarak hizmet veren firmamaız tamamı kendi üretimimiz olan sistemlerimiz ile cam balkon üretimi yapıyoruz.

Cam balkon sistemlerimizde ISI camlı, Düz, Eşikli sürgülü sistem ve Eşiksiz sürgülü sistem gibi balkon camlama sistemleri ile Karadeniz ereğli den Batı karadeniz, iç anadolu ve Tüm Türkiye’ye üretim ve sevkiyatlar yapıyoruz.

Cam Balkon profillerimiz OBAL alüminyum tarafından ereğli de üretilmektedir ve çizimlerinin tamamı Çakıray Yapı A.Ş firmasına aittir. Isı camlı ve düz cam balkon sistemleri ile kullanıcılar hizmet ederken, Eşikli Eşiksiz sürgülü sistemler sayesinde ise İşletmelere hizmetler veriyoruz.

Çakıray Yapı A.Ş. size tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm merkezi olma mantığı ile hizmet vermektedir. Bütün sistemlerinde de üretici ve öncü olmayı hedefleyen mantığımız ile ürün yelpazemizi hergün büyütüyoruz.

Biz Cam balkon sistemleri yaparken aslında sadece balkonlarınızı kapatmıyoruz, evinizde yeni bir yaşam alanları oluşturuyoruz, öyleki cam çözümlerinde ISICAM firmasının özel üretimli ısı yalıtım camları kullanarak ısı tasarrufu oluşturmanızı ve kışın ısıtma yazın soğutma ihtiyaçlarınızı en aza indiriyoruz.

Karadeniz Ereğlide özel proje çözümlerinde yer alan uygulamalarımız arasında Bozkuş İnşaat SU PARK projesi yer almaktadır. Su Park projesinde kullanıcıların Tercihi OBALKON balkon camlama sistemleri olarak Çakıray yapı A.Ş. olmuştur.

Menü